sobota, 20 lutego 2016

Cuda od Golden Rose

Każda z Was na pewno zna tą firmę. Kilka produktów GR przewinęło mi się przez ręce i to dosłownie- głównie były to lakiery i odżywki do paznokci i zawsze spełniały moje oczekiwania. Dlatego gdy obejrzałam na YT filmik z recenzją konturówek Dream Lips i Dream Eyes nie mogłam się oprzeć, żeby ich nie kupić. Oczywiście zakupy zrobiłam na stronie https://www.ladymakeup.pl/, którą serdecznie Wam polecam.Konturówki do ust GR Dream Lips - kolory jakie zamówiłam to 508 jasny róż, 513 intensywna czerwień i 516 ciemna czerwień. Moja opinia: konturówką można obrysowywać usta jak i je całkowicie wypełniać. Jest miękka i plastyczna, więc łatwo się nią maluje. Producent zapewnia, że kredki mają mocną pigmentację - ma rację, kolor na ustach wygląda idealnie, dobrze je kryje, nie podkreśla suchych skórek. Daje matowy efekt, co ostatnio jest bardzo pożądane i modne. Niestety, wg mnie jest słaba jeśli chodzi o trwałość; teoretycznie ma wytrzymać na ustach kilka godzin, u mnie już po jednej godzinie zaczyna się ścierać. Podczas jedzenia trwa to dużo krócej więc nie polecam malować nimi ust do posiłków. Poza tym szminka ściera się nierównomiernie, wnętrze ust się wyciera a kontur zostaje, przez co usta wyglądają śmiesznie jak u clowna. Mimo to kolory są piękne - mocny choć jakby przybrudzony róż, krwista czerwień i ciemna czerwień która na stronie wygląda dużo ciemniej, więc trochę się na niej zawiodłam. 
Kredka do oczu Dream Eyes jest moim absolutnym hitem. Posiadam kolory 416 jasny niebieski i 415 ciemny niebieski - oba kolory są mocno perłowe i błyszczące. Jak tylko zrobiłam pierwsza kreskę przestraszyłam się bo są strasznie miękkie, a przy moich głęboko osadzonych oczach jest to przekleństwo (podwójna kreska gwarantowana). Miękkość jednak okazał się plusem - nie dość że bardzo łatwo je zaaplikować bez podrapania powieki to w dodatku kreska pięknie się trzyma, nie rozmazuje się, nie spływa, przez kilka godzin pozostaje na swoim miejscu. Wodoodporność tu się sprawdza na 100%.Wszystkie kredki są drewniane i trzeba je temperować. Polecam jednak uważać, bo miękkość tych kredek sprawia, że łatwo się ułamać w temperówce - dlatego u mnie na zdjęciach kredki nie są ostre tylko kwadratowe. Mimo wszystko za taką cenę polecam je jak najbardziej, zwłaszcza te do oczu.


Jak już pisałam kredki kupiłam na stronie www.ladymakeup.pl w cenie 6,30 zł na sztukę. Wg mnie jest to śmieszna cena jak za tak wysoką jakość. Jeśli chodzi o stronę Ladymakeup to serdecznie ją polecam bo ani razu się na niej nie zawiodłam. Towar 100% jakości, bardzo dobrze zabezpieczony oraz szybka wysyłka, to tylko kilka pozytywów tej strony.

A jakie sa Wasze ulubione produkty Golden Rose? :)