poniedziałek, 15 lutego 2016

DressCloud - portal dla każdej z Was

Dziś chciałam pokazać Wam moją 5 już nagrodę z portalu DressCloud. Tym razem udało mi się wygrać zestaw kosmetyków firmy Nivea i Inveo z wspaniałą odżywką do rzęs. Chcecie się dowiedzieć jak udało mi się zgarnąć takie wspaniałości? 

Na portal DressCloud miałam przyjemność trafić prawie dwa lata temu. Reklamowano go jako portal, na którym za dodawanie zdjęć można zgarnąć świetne kosmetyki. Ale czy tylko? 
Na DC można poznać wiele dziewczyn, które interesują się modą czy makijażem oraz chętnie dzielą się opiniami na temat testowanych kosmetyków. Dlatego kiedy szukam inspiracji na makijaż, paznokcie lub chce kupić nowy kosmetyk, właśnie tam sprawdzam co dziewczyny polecają. Macie takie strony na które codziennie musicie wejść, bo inaczej dzień jest stracony? Dla mnie właśnie DC jest takim miejscem :)

A te dodatkowe atrakcje? To właśnie swop-shop czyli możliwość licytacji nagród za zdobyte krysztalki. Codziennie możemy dodać pięć zdjęć w wielu kategoriach M.in. kosmetyki, biżuteria, ubrania, makijaż, akcesoria i inne. Ładne zdjęcia i ciekawy opis są kluczem do sukcesu - im lepsze zdjęcie tym więcej kryształków dostajemy od dziewczyn. 


Warto codziennie dzielić się swoimi recenzjami bo dzięki temu szybko można zebrać punkty. Mnie tym razem trafiła się okazja przetestować cztery kosmetyki: żel pod prysznic i mały kremik Nivea, oraz lotion do demakijażu oczu i odżywkę do rzęs Inveo (na pewno zdam Wam relacje jak spisała się odżywka). 

Jest jeszcze jedna pozytywna strona tego portalu - serio?! Aż tyle tych pozytywów? :)
Można zdobyć kartę podarunkową na 50 zł do drogerii Sephora albo do sklepu blinkshop.pl - wystarczy, że Wasi znajomi będą rejestrować się z Waszego linku polecającego. Dlatego serdecznie zapraszam Was do rejestracji z mojego linku 


oraz aktywnego udziału w życiu DressCloud. Wszystkie dziewczyny cieszą się, kolejne nowe Clouders dołączają do naszego różowego świata :)