niedziela, 3 kwietnia 2016

Paleta korektorów

Pewnie wiele z Was widziało paletę korektorów z aliexpress ale każdy bał się jej zamówić. Dziś napiszę Wam coś więcej choć nie do końca się na tym znam, ale uważam, że lepiej wiedzieć za mało i nie ryzykować niż potem cierpieć.


Groźnie zabrzmiało co? :) Ale nie martwcie się, nie chciałam Was przestraszyć. Zamówiłam tą paletkę gdy zaczęłam przygodę z aliexpress, wtedy wydawało mi się, że to świetna okazja kupić takie tanie kosmetyki. Ale moja babcia zawsze mówiła "Co tanie to drogie, co drogie to tanie" i tak jest i w tym przypadku. 

Paleta zawiera 15 odcieni, to nie tylko korektory ale i cienie do konturowania twarzy. Mają kremową konsystencję, dość miękką, łatwo się rozprowadzają. Pierwszy kolor to rozświetlacz z błyszczącymi drobinkami, pod nim jest zielony korektor do konturowania czerwonych punktów. Po niżej przedstawię Wam swatch wszystkich kolorów.


Paleta jest zrobiona z cienkiego plastiku, wg mnie słabego ale dobrze się zamyka i otwiera, a nawet przy upadku korektory się nie rozbiją i będą trzymać na miejscu. Poza tym na opakowaniu nie ma napisane kompletnie nic, żadnego producenta, adresu, daty, nic.

Moja opinia: wnioskując z mojego opisu wydawałoby się, że ten kosmetyk jest dobry, ale czy na pewno? Czy wiemy jaki jest? Nie wiemy kompletnie nic, nic nie dowiadujemy się z opakowania, nic się wiem z aukcji na której napisano tylko, że jest to paleta korektorów. W takim razie czym się malujemy? Być może to zwykła farba do ścian w odpowiedniej konsystencji, bo skąd mamy wiedzieć skoro nie ma nigdzie składu. Dlatego uważam, że nie powinno się używać takich kosmetyków, nawet jeśli dobrze się sprawują, bo przecież równie dobrze mogłybyśmy konturować twarz nutellą i też byłaby dobra. Myślę, że za tą cenę można kupić coś o wiele lepszego w drogerii, przynajmniej będziemy wiedzieć czego używamy. 

Link: http://www.aliexpress.com/item/drop-shipping-Special-Professional-15-Color-Concealer-s-Facial-Face-Cream-Care-Camouflage-Makeup-Palettes-Cosmetic/32364625916.html
Cena: 3,91 €

Wiem, że w internecie krąży wiele pozytywnych opinii ale mnie jakoś nie przekonują. A Was co bardziej przekonało? :)