sobota, 5 marca 2016

Pędzel Hakuro H50

Dziś przychodzę do Was z moją nową miłością - pędzlem Hakuro H50. Kiedyś myślałam, że moje palce są wystarczające do nakładania podkładu - oczywiście się myliłam. Teraz nie wyobrażam sobie aplikacji podkładu w jakikolwiek inny sposób niż tym pędzlem. Kupiłam go oczywiście na ladymakeup.pl


Hakuro H50 to płaski pędzel (tzw. flat top) dość dużych rozmiarów: długość włosia ok 3 cm, średnica ok 4 cm, długość trzonka ok 14 cm. Włosie jest syntetyczne, dwukolorowe, w przeważającej części kremowe. Bardzo miękkie, wręcz delikatne, aż przyjemnie nim "miziać" po twarzy. Zrobiony jest bardzo solidnie, drewniana rączką jest wygodna, dobrze sklejona z metalową częścią, włosy dobrze się trzymają i w ogóle nie wypadają. Moja opinia: pędzel ten jest idealny do nakładania podkładu - najlepiej rozprowadza się metodą stemplowania ale rozcieranie też nie powoduje powstawania smug. Wlośnie nie zbija się w kępki, cały czas pędzel zachowuje swój kształt. Jedyne co mnie zasmucilo to to, że powstały na nim plamy widoczne na zdjęciu i w żaden sposób nie mogę ich usunąć (domyślam się, że jest to wina kiepskiego podkładu który akurat wtedy testowałam bo obecny dobrze się wyplukuje) - macie jakieś rady?  
W każdym razie polecam go każdemu kto szuka dobrego sposobu na aplikacje podkładu - wierzcie mi, nie zamienicie go później na nic innego. 
Cena: 35,90 zł (aktualnie na stronie ladymakeup.pl w promocji 32,31 zł)

Ja swój pędzel kupiłam na stronie ladymakeup.pl którą Wam serdecznie polecam! Szybka wysyłka, miły kontakt, produkty świetne jakościowo, nic tylko kupować!

A jakie są Wasze ulubione narzędzia do nakładania podkładu? :)