wtorek, 7 lutego 2017

Zestaw prezentowy Semilac - cudowny swop z DressCloud

Jakiś czas temu wspominałam Wam o stronie DressCloud, na której udało mi się zdobyć kilka fajnych nagród. Tym razem zgarnęłam nieziemski zestaw - jest to prezentowy zestaw Semilac z dwoma ozdobnymi lakierami hybrydowymi i jednym zwykłym lakierem. Czy można wyobrazić sobie lepszą stronę, która rozdaje takie prezenty? Jeśli chcecie poznać DC to zapraszam do lektury.
Zestaw lakierów schowany jest w pięknym pudełku zamykanym na magnes; dodatkowo w środku znalazłam też porządny długopis.
Lakiery hybrydowy to numery 160 I'm not sure i 161 Something Nice - są to ozdobne lakiery z różnokształtnymi i różnokolorowymi drobinkami; jak widać na zdjęciach 160 ma jasne żywe kolory np. czerwony zielony, żółty i fiolet a 161 jest ciemny, głównie fiolet i niebieski, jednak obydwa mają podobne elementy: są to przede wszystkim kółka, sześciokąty i kreseczki ale można też znaleźć nieregularne kształty. 
Lakiery są świetne, choć mnie nie do końca zachwyciły, a może po prostu dlatego, że nie umiem ich używać - jak dla mnie ciężko się je nakłada, niby elementów w lakierze jest sporo więc łatwo pokryć płytkę paznokcia ale trzeba się trochę 'namachać' pędzelkiem, żeby je ładnie i równomiernie rozprowadzić. Jeśli dobrze dobierze się kolor bazowy to efekt może być naprawdę mega! Poza tym są trwałe i szybko się odmaczają, tylko najpierw najlepiej spiłować top i część elementów ozdobnych. 

Natomiast zwykły lakier 025 Glitter Red to piękna głęboka czerwień z błyszczącymi drobinkami i jak przystało na Semilac - jakość pierwsza klasa. Pięknie kryje już po jednej warstwie, dwie dają już mega efekt, trwałość na pewno lepsza niż przy zwykłych lakierach, nawet do tygodnia. I jak Wam się podoba mój zestaw? :) Zdobyłam go na stronie DressCloud za kryształki zdobywane za dodawanie zdjęć - chcecie wiedzieć jak to wygląda?

Na DressCloud dziennie można dodać 5 zdjęć stylizacji, makijażu, kosmetyków i wielu innych, a inne użytkowniczki mogą klikać 'Fajne' przy Waszych zdjęciach nabijając Wam punkty, oczywiście Wy też rozdajecie 'Fajne' innym. 


Kryształki można zbierać także w grach, zakładach lub szczegółowo opisując swoje chmurki. Jest też barometr aktywności który napełnia się w zależności od czasu spędzonego na stronie i staranności wykonywanych zadań. 

Jednak najszybciej zbiera się punkty wykupując konto Premium, które pozwala na zdobycia kilkakrotnie większej ilości kryształków niż zwykłe konto. np w grach lub na barometrze. Będąc Premium możemy również licytować wszystkie dostępne swopy (nagrody) a przy zwykłym tylko niektóre; lista swopów dostępna jest w zakładce swop-shop gdzie można zobaczyć 5 kolejnych możliwych do wygrania nagród - oczywiście wygrywamy je na zasadzie licytacji: kto da najwięcej ten wygrywa! Oczywiście DressCloud to także miejsce inspiracji, świetne forum oraz możliwość nawiązywania kontaktów z wspaniałymi dziewczynami, organizujemy liczne akcje m.in. wymian oraz paczuszek kosmetycznych, jest to też idealna strona do promowania swojego bloga, myślę że to portal dla każdej z Was!

Zapraszam do rejestracji!