środa, 17 lutego 2016

Etui na Xperia Z1 Compact

Moim zdaniem nie warto wydawać dużo pieniędzy na rzeczy typu etui na telefon, dlatego przeszukałam Aliexpress poszukując swojego ideału. I tak wpadło mi w ręce etui z sowami, które dla mnie było absolutnym hitem. 


Etui zrobione jest z dość mocnego, skóropodobnego materiału, zapinane z skuwkę z magnesem. Oczywiście jak widać, ozdobione jest sowią rodzinką - druga strona jest taka sama.W środku przyklejona jest różowa guma w której umieszczamy telefon - wbrew pozorom nie jest to takie łatwe jak się wydaje, tak samo jak próba wyciągnięcia go z powrotem. Już ta sytuacja dała mi do myślenia, że etui na pewno jest bezpieczne bo guma dobrze trzyma telefon i nie ma szans by przy upadku z niej wypadł. W górnej części jest otwór na słuchawki, w dolnej na głośnik i z tyłu na aparat. I to pojawia się pierwszy MINUS - etui jest bardzo grube, więc gdy robimy zdjęcie z lampą to jest ono zamglone bo światło odbija się od futerału. Drugi MINUS - na boku nie było otworów na przyciski głośności i włącznik ale poradziłam sobie z tym, po prostu wycięłam dziurę :)
Po lewej stronie widać dwie małe przegródki, idealne na dowód, kartę albo banknoty. Trzecią przegródka ukryta jest pod tymi dwoma na boku.


Największym hitem jest oczywiście możliwość "złamania" etui i postawienia telefonu na boku, tak że można na nim oglądać filmy bez potrzeby trzymania go.

Moja opinia: przede wszystkim jest piękne! Uwielbiam sowy i kolor różowy. Jest bardzo wytrzymałe i praktyczne, nie przeszkadza mi to, że trzeba za każdym razem chować pod spód zapięcie z magnesem - liczy się dla mnie bezpieczeństwo telefonu. A najbardziej podoba mi się opcja stawiania go na boku. Jeśli chodzi o dwa minusy to z jednym sobie poradziłam a drugi mi nie przeszkadza - gdy potrzebuje zdjęcie z lampą, po prostu wyciągam telefon z futerału.

Cena: 2,78$ (teraz: 3,05$)
Link:http://www.aliexpress.com/item/Fashion-Owl-Patterns-Magnetic-PU-Leather-Stand-Wallet-Flip-Phone-case-For-Sony-xperia-z1-compact/32460752328.html


A Wam jak się podoba moje etui? :)